LEDriving® žiarovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks

Katalógové číslo
P121244X
Skladová dostupnosť
Skladom 1 ks
Naša cena s DPH
56.86 EUR
Cena bez DPH
47.38 EUR
ks

LEDriving® žiarovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks

Technológia DAYLIGHTeffect poskytuje maximálne pohodlie pre oči pri jazde v noci, umožňuje vám vidieť ďalej, a teda rýchlejšie reagovať. Vodič dokáže rozpoznať značky, prekážky a nebezpečné situácie skôr, čo umožňuje dlhšie reakčné doby.

S našou najmodernejšou technológiou BeamGuide a inteligentným dizajnom produktu vyrobeného v Nemecku je dosiahnutá optimalizovaná distribúcia svetla pre sústredené a lepšie vyžarovanie.

ZNÍŽENÉ OSLNENIE
Znížené oslnenie zabraňuje rušeniu: svetlo len tam, kde je to dôležité!

TOP TECHNOLÓGIA
Naša špičková technológia OSRAM zaisťuje zdokonalenie tepelného manažmentu prostredníctvom aktívneho chladenia pomocou optimalizovaného a tichého vysokorýchlostného ventilátora s až 10 000 ot./min.

VYŠŠÍ VÝKON
V kombinácii s krytom z leteckého hliníka sa naše svietidlá neprehrievajú – maximálny odvod tepla pre silný výkon na ceste.

DLHÁ ŽIVOTNOSŤ
Naše osvedčené, vysoko kvalitné materiály bez kompromisov ponúkajú extrémnu úroveň výkonu s mimoriadnou odolnosťou a dlhou životnosťou s približne o 70% nižšou spotrebou energie v porovnaní s bežnými žiarovkami.

ŠETRÍ ČAS I PENIAZE
Vypálené žiarovky sú minulosťou: naše LED žiarovky sú správnou investíciou, aby ste nemuseli meniť žiarovky – vďaka životnosti, ktorá je až 5-krát dlhšia ako pri bežných halogénových žiarovkách.

VÝBORNÁ KVALITA
Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť - vyrobené v certifikovaných továrňach OSRAM av súlade s IATF16949, najvyššími štandardmi kvality v automobilovom priemysle.

ZÁRUKA 3 ROKY
Naše meno znamená maximálnu presnosť a spoľahlivosť. Preto sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť 3-ročnú záruku na naše produkty a doživotnú podporu. Presné podmienky nájdete na www.osram.com/am-guarantee

PLUG & PLAY
Ľahko upgradujte svoje svetlomety na technológiu LED novej generácie s našou výmenou plug & play, bez ohľadu na polaritu základne.

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA
Pre úsporu času a námahy majú lampy ultra kompaktný design bez nutnosti upravovať alebo poškodzovať existujúce káble. To znamená, že môžete lampy rýchlo a ľahko vymeniť - a byť opäť pripravení na použitie.

Tieto žiarovky sú určené len na športové účely a OFF ROAD použitie

Typ/kategória H7

základňa PX26d

menovitá kapacita 18W

menovité napätie 12V

teplota farby 6000 K - biela jasná farba

 

Zobrazit celý popis
Recenzia
0recenzia produktuLEDriving® žiarovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks
0%
Doposiaľ nie je napísaná žiadna recenzia.
Dotaz
Meno a priezvisko
E-mail *
Telefon *
Text k dotazu - LEDriving® žiarovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks
Aktuálna cena produktu je 56.86 EUR s dph
Váš e-mail  
Recenzia k produktu LEDriving® žiarovky Osram XTR H7 12V 18W PX26d 6000K Cool White 2 ks