Automobilové LED žiarovky série X5 Winger HB4 6000K Canbus
LED ŽIAROVKY AMiO X5 WINGER IDEÁLNE PRISPÔSOBENÉ 1 K 1
Veľkosť je rovnaká ako u štandardnej žiarovky. Náhrada žiarovky HB4
Ideálne prispôsobený model - zabudnite na problémy s montážou, úpravami, nezavretými zahmlievajúcimi sa reflektormi, rezaním krytu a adaptérmi.
Pri stavbe boli použité materiály ako hliník a meď, čo zaisťuje výnimočnú životnosť a efektívny odvod tepla
Optimálna geometria a rozmiestnenie diód umožňujúce nastavenie požadovanej línie odrezania a maximálnej jasnosti.
Skvelá konštrukcia, umožňujúca montáž všade tam, kde sa klasické LED retrofity s chladičom nezmestia. Ideálne pre šošovkové reflektory a tradičné. Žiadne emisie IR a UV - nespália reflektory
Parametre:
- CANBUS vstavaný dekodér v 95% automobilov nespôsobuje chybu spálenej žiarovky
- Farba svetla Xenon White 6000K
- Výkon 50W komplet
- Chladenie žiarovky je založené na elektronickom ventilátore a medenom jadre.
- Veľkosť identická ako u tradičnej wolfrámovej žiarovky
- Napätie 11-18V
- Životnosť diód je 50000h
- Zdroj svetla diódy LED 3570 CSP
- Intenzita svetla sady žiaroviek 4200LM
- Žiarovky nerušia príjem rádia FM/CB
- Umiestnenie diód presne na rovnakom mieste ako vlákno v tradičnej žiarovke - parametre ako geometria a línia odrezania svetla zostávajú nezmenené.
Svetelný výkon sady je niekoľkonásobne silnejší ako u tradičnej halogénovej sady.
Žiarovky majú LED CHIP 3570 CSP, ktorý zabezpečuje veľmi jasný svetelný tok, vďaka čomu sú bezkonkurenčné v porovnaní s tradičnými wolfrámovými žiarovkami alebo xenónovými výbojkami. Ich presné umiestnenie neoslepuje vodičov prichádzajúcich z protismeru.
Žiarovky nemajú polarizáciu. To znamená, že svieti v akejkoľvek polohe, bez ohľadu na umiestnenie +/- v aute.
Napriek pokročilej technológii je montáž úplne jednoduchá - namontujete ju na miesto starej žiarovky.
Aby bola zaistená dlhá bezporuchová práca, výrobca namontoval medené jadro, ktoré skvele odvádza teplo, a hneď za ním umiestnil ventilátor, ktorý toto jadro chladí.
LED retrofity, vzhľadom na odlišnú prúdovo-napäťovú charakteristiku, môžu v niektorých modeloch automobilov spôsobovať zobrazenie tzv. chyba spálenej žiarovky. Systém Canbus pokrýva 95 % vozidiel a bohužiaľ nie vždy funguje ideálne. Ak je vozidlo vybavené prísnou kontrolou zmeny osvetlenia, odporúčame inštaláciu dodatočných odporov Canbus alebo zakúpenie žiaroviek zo série Full Canbus.
| výška: | 12 |
| dĺžka: | 8 |
| šírka: | 5 |
Historie produktů
Automobilové LED žiarovky série X5 Winger HB4 6000K Canbus
Automobilové LED žiarovky série X5 Winger H4 6000K Canbus
Automobilové LED žiarovky série X2 HB4 9006 6500K Canbus
Automobilové LED žiarovky série FLEX+ HB4 12V 24V 6000K Canbus AMIO-03665
Halogénová žiarovka H27W/2 881 PGJ13 12V 27W AMIO-04413
Digitálny pneumerač 4v1 s kladivkom
Automobilové LED žiarovky série FLEX+ H1 12V 24V 6000K Canbus AMIO-03655
Pilový list na ponor. řezy BIM pro multifunkci, 28,5mm (dřevo, plast, kov), sada 3ks
Halogénové žiarovky WY5W 12V5W LumiTec oranžové chróm 2ks.






